Navštivte nás na FACEBOOKu

IVECO MASSIF

Massif : výkon a vytrvalost nákladního vozidla


IVECO MAssif Nový Massif poprvé zavádí společnost IVECO do segmentu lehkých terénních vozidel 4x4. A dosahuje toho, aniž by se vzdával základní charakteristiky všech užitkových vozidel IVECO: nosného rámu podvozku poskytujícího záruku vytrvalosti a spolehlivosti.

Massif používá systém přiřaditelného pohonu všech kol za účelem zlepšení spotřeby paliva na silničních trasách ( v režimu 4x2 je poháněna pouze zadní náprava ), což zaručuje zvýšenou efektivitu a hospodárnost provozu. Rozdělovací převodovka je na boku hnacího agregátu : toto řešení, které zabírá méně prostoru než centrální redukční jednotka, znamená, že jsou mechanické součásti kompaktnější a zabírá méně vertikálního prostoru.

Nejlepší pro používání v kombinovaných podmínkách

IVECO Massif je ideální vozidlo pro přepravování zboží a cestujících na různých trasách v kombinaci jízdy na normálních silnicích a v terénu. Vysoká úroveň přizpůsobivosti je zajištěna připojitelným pohonem všech kol s volnoběhem v kolech, 6-stupňovou manuální převodovkou a zadní uzávěrkou diferenciálu. Žebřinový rám kombinovaný s odpružením dlouhými parabolickými pružinami a tuhou nápravou zaručuje spolehlivost i v případě extrémního namáhání vozidla. Kotoučové brzdy jsou nainstalované na všech kolech, přední s vnitřním chlazením. Na silničních trasách je možné plně ocenit výjimečný výkon a flexibilitu 3-litrových motorů IVECO ( 146 k HPI, 350 Nm kroutícího momentu a 176 HPT, 400 Nm kroutícího momentu ) – které umožňují vozidlům dosahovat vysokých přepravních rychlostí a velké tažné síly pro přívěs 3000 kg.

Nejlepší z hlediska konfigurací produktu

IVECO Massif umožňuje přepravu cestujících a nákladu nebo 2 cestujících a rozměrného nákladu ve variabilním interiéru s homologací M1 nebo N1 podle potřeb zákazníka.

K dispozici jsou :
  • 2 motory, dva rozvory 2452 mm/2768 mm
  • 4 verze ( 5 dveřové kombi, 3 dveřové kombi, pick-up a kabina s podvozkem )
Skutečné užitkové a terénní vozidlo

S celkovou hmotností 3 tuny a užitečným zatížením 1,1 tuny hraje IVECO Massif ve světě profesionální přepravy zásadní roli.
Do nákladového prostoru lze uložit europaletu. Toto je také absolutní rekord pro tuto kategorii.

Skvělá průchodnost a elegantní zvládnutí extrémních tras v terénu :
  • maximální stoupavost 45° a boční náklon 40°
  • přední nájezdový úhel 50° a brodivost 500 mm
  • světlá výška podvozku pod nápravami 260 / 235 mm
Více informací o IVECO Massif >
( UPOZORNĚNÍ: následující stránky jsou v německém jazyce )

Fotografie IVECO Massif

Zvětšit Zvětšit Zvětšit Zvětšit
Zvětšit Zvětšit Zvětšit Zvětšit


LL-C certifikace 9001:20082014 © FARID COMERCIA s.r.o., Hradišťská 167, 294 02 Kněžmost. Všechna práva vyhrazena.